BANNER 1
Markanız altında, orta gerilim hücre üretimi, alçak gerilim dağıtım panoları, enerji dağıtım köşkleri üretimi ve montajı işlerimiz vb. projelerinize hizmet sunarız.
BANNER 2
Vagner tabancalı robotlarla toz boyama, sprey hatla yağ alma ve fosfatlama tam otomatik konvaryel hatlı elektrostatik toz boya fason hizmeti sunarız.
BANNER 3
CNC makinalar ile sac ve bakır kesme bükme delme işleriniz fason olarak yapılır Bakır ve alüminyum bara için fason hizmet sunarız Gazaltı, oksijen, tig, punta, elektrot kaynağı, gibi çeşitli kaynak yöntemleri için hizmet sunarız
PRODUCT AND APPLICATIONS
 • Markanız altında, orta gerilim hücre üretimi, alçak gerilim dağıtım panoları, mcc pano montaj, kompanzasyon panoları montaj, enerji dağıtım köşk montaj vb. projelerinize hizmet sunar.
  READ MORE
 • Gelişmiş makina parkuru, profesyonel kadrosuyla sektörde dinamik çözümler sunar. Tecrübeli proje ve programlama ekibiyle hazırlanan detay projeler talebe göre hem parça bazlı hem anahtar teslim ürünler olarak hayata geçirilir.
  READ MORE
 • Tecrübeli teknik kadrosuyla enerji sektöründe ihtiyaç duyulan bakır ürünlerin işlenmesine ilişkin müşterilerine çözümler sunar.
  READ MORE
 • Sac hattından çıkan ürünlerin iş akış çizelgesine göre kaynak prosesine alınarak son haline getirildiği kaynak prosesimizde, aluminyum ve paslanmaz kaynağı da dahil olmak üzere tüm sac parçaların birleştirilmesi yapılmaktadır.
  READ MORE
 • MAST sahip olduğu Vagner tabancalı robotlarla toz boyanın püskürtüldüğü, yağ alma ve fosfatlama işleminin sprey hatla yapıldığı tam otomatik konvaryel hatlı elektrostatik toz boya tesisi ile 300-450 saat tuz testinden geçebilen sorunsuz ve kusursuz fason elektrostatik toz boya hizmeti sunar.
  READ MORE
 • MAST olarak makine yatırımı yapmak istemeyen yada makine yatırımı yapacak kadar üretim adetleri olmayan müşterilerimiz için prototipten başlayıp , reel parça dizaynı, kalite kontrol ve seri üretim şeklinde hizmet vermekteyiz.
  READ MORE